STÅBORD, aluminium/rostfri.

STÅBORD, aluminium/rostfri.
3955410. STÅBORD, aluminium/rostfri.

Höjd ca 110 cm.
Diameter ca 40 cm.

Bruksslitage, samt repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 110 cm.
Diameter ca 40 cm.

Antal besök: 152