PELLE ÅBERG. Tillskriven. Porträtt av sjuksköterska, blandteknik på papp.

395532. PELLE ÅBERG. Tillskriven. Porträtt av sjuksköterska, blandteknik på papp.

Intygas á tergo av dottern Malin Åberg, ca 45,5 x 38 cm.

Slitage, fläckar märken, smärre skador.

Pelle Åberg (1909–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

Pelle Åberg (1909–1964)

Antal besök: 1 021