MOPED, Gripen, 1950-tal.

MOPED, Gripen, 1950-tal.
3955316. MOPED, Gripen, 1950-tal.

Säljes för dödsbos räkning.

Ej funktionstestad
Säljes i befintligt skick utan garantier
Repor, bucklor, bruksslitage
Skador på handtag, pedaler
Rostanlupning, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Säljes för dödsbos räkning.

Ej funktionstestad
Repor, bucklor, bruksslitage
Skador på handtag, pedaler
Rostanlupning, fläckar.

Antal besök: 832