BYRÅ, senempire, 1800-talets andra hälft.

395509. BYRÅ, senempire, 1800-talets andra hälft.

Vitmålad. Längd 107 bredd 55 höjd ca 100 cm.

Omfattande slitage och skador, renoverad och kompletterad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 606