GRÄDDKANNA, silver, empire, A F Hellman, Uppsala, 1833.

395501. GRÄDDKANNA, silver, empire, A F Hellman, Uppsala, 1833.

Höjd 12 cm.
Invändig förgyllning.
Vikt 135 g.

Ålders- och bruksslitage.
Näbben med lättare stukning.
Fotringen med mindre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.
Invändig förgyllning.
Vikt 135 g.

Ålders- och bruksslitage.
Näbben med lättare stukning.
Fotringen med mindre buckla.

Antal besök: 1 037