SKÅLFAT, "Reptil", Stig Lindberg, Gustavsberg, stengods, 1930/40-tal.

395441. SKÅLFAT, "Reptil", Stig Lindberg, Gustavsberg, stengods, 1930/40-tal.

Märkt undertill.
Höjd ca 7 cm.
Längd 31,5 cm.

Bruksslitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt undertill.
Höjd ca 7 cm.
Längd 31,5 cm.

Bruksslitage, smuts.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 960