MUNSPEL, 13 st Hohner, Hering mm.

3953765. MUNSPEL, 13 st Hohner, Hering mm.

7 st Hohner "Blues Harmonica set"
Brandmaster Chromatic, 16 Holes
Hering´s 48 Chromatic Harmonica, G
Hohner Chrometta 14
Membi, Hering´s Cromatic Harmonica, Brasilien, G
Hering, Stan Harper 56
Hohner Chromonica 260-C.

Brandmaster med skador, rost, lösa delar. Bruksslitage. Ej fullständigt genomgånget. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hohner Chrometta 14
Hering, Stan Harper 56
Hohner Chromonica 260-C.

Antal besök: 298