GOLVLAMPA, Ludwig XVI-stil, förgylld mässing, 1900-tal.

395314. GOLVLAMPA, Ludwig XVI-stil, förgylld mässing, 1900-tal.

Med två ljusarmar och skärm. På fyra lejonfötter. Höjd 158 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 729