GUNGSTOL, Gemla, Diö, trä, 1960-tal.

395297. GUNGSTOL, Gemla, Diö, trä, 1960-tal.

Lös stoppad sits. Etikettmärkt undertill.
Sitthöjd 35 cm.
Sittdjup 45 cm.

Bruksslitage, smärre färgsläpp, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 35 cm.
Sittdjup 45 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 394