TOMTEPAR, Sven Söderhäll, Söderhällgården, Älvkarleö. 1990-tal.

3952778. TOMTEPAR, Sven Söderhäll, Söderhällgården, Älvkarleö. 1990-tal.

Tomtepar, höjd 38 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tomtepar, höjd 38 cm.

Slitage.

Antal besök: 295