CHIFFONJE, valnöt, nyrenässans, 1800/1900-tal.

395231. CHIFFONJE, valnöt, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Med utfällbar skrivbordsskiva. Längd 90 cm. Bredd 54 cm. Höjd 156 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage, slagmärke på en kolon. Senare beslag. En nyckel finns, dock saknas kolonnyckeln.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 675