TEXTILIER, 5 delar. Kina, 1900-tal.

395209. TEXTILIER, 5 delar. Kina, 1900-tal.

Polykroma färger. Dekor med bland annat drakar.
Större tyg ca. 188 x 126 cm, ( Obs sammanfogade delar).

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 032