KÜNSTLER UNBEKANNT. blommor stilleben.

395166. KÜNSTLER UNBEKANNT. blommor stilleben.

Okänt 1900-tal - gladioli, olja/duk, vänster otydlig i botten. signerad, ca. 70x60cm, ram.

gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

gott skick.

Antal besök: 871