MATSALSMÖBEL, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

395150. MATSALSMÖBEL, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord, diameter 110 cm + 2 iläggskivor 2 x 54 cm, 4 stolar, sidebord.

Skador, slitage, stolar med olika klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 805