SOFFA, 'Infini', Carl-Henrik Spak, Ire, 1960-tal.

395129. SOFFA, 'Infini', Carl-Henrik Spak, Ire, 1960-tal.

Klädsel av svart skinn. benställning av aluminium. Dunfyllda ryggkuddar. Längd 220 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 227