SÄNGBORD, teak, Severin Hansen, Haslev Möbelfabrik, Danmark.

395120. SÄNGBORD, teak, Severin Hansen, Haslev Möbelfabrik, Danmark.

Fanerade i teak. En låda med underliggande hylla i flätad rotting
Längd 50, bredd 35, höjd 50 cm.

Bruksslitage, repor samt någon mindre skada på rottingen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 412