VAS MED LOCK, Jade, 18/1900-tal, reliefdekor av lekande barn.

395112. VAS MED LOCK, Jade, 18/1900-tal, reliefdekor av lekande barn.

Höjd ca 29cm, längd 14 cm, bredd 6 cm.

Bruksslitage, obetydlig spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 134