C GÖRAN KARLSSON. "Familj".

C GÖRAN KARLSSON. "Familj".
3950711. C GÖRAN KARLSSON. "Familj".

Färglitografi, mått innanför passepartout 63,5 x 47,5 cm. Signerad, daterad och numrerad C. Göran Karlsson 69, 22/200. Rammått 80 x 62 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

C Göran Karlsson (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

C Göran Karlsson (Född 1944)

Antal besök: 271