SOFFBORD, Fredrik Schriever-Abeln, 1960-tal.

395058. SOFFBORD, Fredrik Schriever-Abeln, 1960-tal.

86X135 cm.
Höjd 53 cm.
Teak och färgatglas.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

86X135 cm.
Höjd 53 cm.
Teak och färgatglas.

Bruksslitage.

Antal besök: 7 158