MYNT, bomärkt, möjligen 1500/1600-tal.

395028. MYNT, bomärkt, möjligen 1500/1600-tal.

Diameter ca 4 cm. Vikt ca 9 gram.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 929