HANS RIPA. Olja på duk, Bymiljö, signerad Ripa.

395026. HANS RIPA. Olja på duk, Bymiljö, signerad Ripa.

57 x 65 cm.

Hans Ripa (1912–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 65 cm.

Hans Ripa (1912–2001)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 700