GOLVARMATUR, mässing, trearmad, 1940/50-tal.

394971. GOLVARMATUR, mässing, trearmad, 1940/50-tal.

Tryckknapp på varje ljusarm.
Höjd 178 cm.

Lampskärmarna defekta. smutsiga.
Slitage.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryckknapp på varje ljusarm.
Höjd 178 cm.

Slitage.
Ej genomgången.

Antal besök: 3 448