GRAVYRER, 4 st, bla. Coriolan et Veturie or Le Respect Filial, 17&1800-tal.

394937. GRAVYRER, 4 st, bla. Coriolan et Veturie or Le Respect Filial, 17&1800-tal.

Största bildmått: 51 x 68 cm.

Ej examinerade ur ram, slitage, skador, fläckar, veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största bildmått: 51 x 68 cm.

Antal besök: 1 082