ARMBAND/ARMRING, silver med utbytbara dekordelar, Rey Urban, Stockholm, 1958.

394930. ARMBAND/ARMRING, silver med utbytbara dekordelar, Rey Urban, Stockholm, 1958.

Total längd ca 22,5 cm.
6 st lösa dekordelar som kan monteras på armbandet, bland annat med tigeröga och ametister.

Bruksslitage, repor, något ojämn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 22,5 cm.

Antal besök: 1 255