Leolux ”Tango” 2-sits soffa.

Leolux ”Tango” 2-sits soffa.
3949247. Leolux ”Tango” 2-sits soffa.

Holländsk design, 1990-tal. Modell: Tango Polerad aluminiumram Mörkrött läderfodral.

Mått ca. Höjd 87 cm x B 178-195 cm x Sh 42 cm.

Betydande tecken på användning i läder: nötning, repor, färgskalning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 312