OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Indian med varg vid lägerelden, trä, signerad "A. Sjöberg", 1900-tal.

394921. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Indian med varg vid lägerelden, trä, signerad "A. Sjöberg", 1900-tal.

Längd 38 cm, bredd 19,5 cm, höjd 26,5 cm.

Bruksslitage, varg med skadat öra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 961