3949042. TRAKTOR, Volvo BM Buster 320, 1960-tal.
Längd ca 3 meter exkl. pallgafflar.
Vikt omkring 1600 kg.
Trepunktsfäste.
Lantbruksdrag.
Bakdäck Nokia 12-4-28.
OBS: Trucktorn som syns på bild ingår ej.
Vid försäljning hämtas den på plats och måste vara betald i förväg och kvitto kunna uppvisas.
Servicehistorik och dylikt okänd.
Bruksslitage.
Sprucken bakruta.
Batteri behöver troligen bytas. Ska vara körbar. Ej genomgången eller funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Utbytta och lagade delar.
Däck tycks vara i gott skick.
Vikt omkring 1600 kg.
Trepunktsfäste.
Lantbruksdrag.
Bakdäck Nokia 12-4-28.
Bruksslitage.
Sprucken bakruta.
Utbytta och lagade delar.
Däck tycks vara i gott skick.