UPPLÄGGNINGSFAT, vitmetall, 1900-talets första hälft.

394899. UPPLÄGGNINGSFAT, vitmetall, 1900-talets första hälft.

Dekor av barn, vildsvin, varg, hare och hjort.
Längd 45, bredd 33 cm.

Bruksslitage samt något svärtat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 45, bredd 33 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 547