MAY K LÉON. Litografi, E.A. "Paradiset", signerad, 1987.

3948539. MAY K LÉON. Litografi, E.A. "Paradiset", signerad, 1987.

Ca 43 x 43 med ram 57 x 55 cm.

Fint skick. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 163