Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
SIGVARD WIDEGREN. Stadsmotiv, troligen Linköping, olja på pannå, signerad S Widegren.
394849. SIGVARD WIDEGREN. Stadsmotiv, troligen Linköping, olja på pannå, signerad S Widegren.
21 x 31 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
21 x 31 cm.
Smärre slitage.
2 967