KONTORSSTOL, Mio.

KONTORSSTOL, Mio.
3948408. KONTORSSTOL, Mio.

1 stolar
Total höjd ca 114 cm
Total bredd 65 0 cm
Total djup ca 57 cm
Sitthöjd ca 48 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
3948408. KONTORSSTOL, Mio.

1 stolar
Total höjd ca 114 cm
Total bredd 65 0 cm
Total djup ca 57 cm
Sitthöjd ca 48 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 205