HOLGER ALMQVIST. olja på pannå, nakenstudie, signerad.

39479. HOLGER ALMQVIST. olja på pannå, nakenstudie, signerad.

Målningens storlek 54 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 855