ARMBANDSUR, 7 st, bl.a. Gucci och Universal. 1900-talets andra hälft.

394665. ARMBANDSUR, 7 st, bl.a. Gucci och Universal. 1900-talets andra hälft.

Gucci, diameter 32,5 mm. Universal, diameter 32 mm. Eiger, "Superior", diameter 34 mm. Origo, diameter 32 mm. Thermidor, diameter 33 mm. Regal, diameter 40,5 mm. Certina, diameter 22,5 mm.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 990