STOLAR vitlack 3 st 1960-tal,samt GOLVLAMPA 1950-tal.

39465. STOLAR vitlack 3 st 1960-tal,samt GOLVLAMPA 1950-tal.

Biedemeierstil, ryggens höjd 83 cm, samt 2 armad golvlampa med ställbara skärmar, höjd c:a 150 cm.

Stolarna med slitage, Ett armfäste på golvlampan av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 918