KLAFFBORD 1920-30 tal,samt PIANOPALL,1900-talets mitt.

39463. KLAFFBORD 1920-30 tal,samt PIANOPALL,1900-talets mitt.

Mahogny, Längd 100-140, bredd 65, höjd 71 cm. Pallen stoppad, längd 50, bredd 35, höjd 48 cm.

Obetydliga skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydliga skador.

Antal besök: 699