FÅTÖLJER,ETT PAR 1920-30-TAL.

FÅTÖLJER,ETT PAR 1920-30-TAL.
39462. FÅTÖLJER,ETT PAR 1920-30-TAL.

Mahogny med svärtade fotavslut.Stomme med skärningar och voluter.

Klädsel i slitet skick.Obetydliga fanerskador och någon skärningsdetalj saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 879