AXEL GILLIS HAFSTRÖM. Mansfigur, olja på duk, uppfodrad, signerad AGH.

394605. AXEL GILLIS HAFSTRÖM. Mansfigur, olja på duk, uppfodrad, signerad AGH.

29 x 14 cm.

skador, duk uppfodrad på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 14 cm.

Antal besök: 2 198