Tuula Joutsen (1961), multitryck, 'Vind'.

3946033. Tuula Joutsen (1961), multitryck, 'Vind'.

Tuula Joutsen (1961), multitryck, ”Vind”, signerad för hand och daterad nere till höger: '85',
Mått ca.: 50 x 72 cm.

Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca.: 50 x 72 cm.

Antal besök: 178