GOLVLAMPA, bok och mässing, Atelje Lyktan, 1900-talets andra hälft.

394577. GOLVLAMPA, bok och mässing, Atelje Lyktan, 1900-talets andra hälft.

Ställbar i höjdled.
Höjd 154 cm.

Smärre slitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar i höjdled.
Höjd 154 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 982