LARS NORRMAN. Flicka med gul hatt, motivet möjligen från Kambodja eller Tahiti, olja på pannå, 1900-talets senare hälft.

394576. LARS NORRMAN. Flicka med gul hatt, motivet möjligen från Kambodja eller Tahiti, olja på pannå, 1900-talets senare hälft.

14 x 26 cm.

Smärre slitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

14 x 26 cm.

Smärre slitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 748