SKRIVBORDSLAMPA, "Tuben", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, 1970-tal.

394571. SKRIVBORDSLAMPA, "Tuben", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, 1970-tal.

Längd 77, höjd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 77, höjd 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 536