BLUSAR, 3 st, bl.a. Miss Sam och Jenkins, 1960-80-tal.

394533. BLUSAR, 3 st, bl.a. Miss Sam och Jenkins, 1960-80-tal.

Strl. ca 38.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Strl. ca 38.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 017