GOLVVAS, lergods, Laholms keramik, 1950/60-tal.

394528. GOLVVAS, lergods, Laholms keramik, 1950/60-tal.

Höjd 60 cm, polykrom dekor med afrikanska kvinnor, signerad i botten med KJ.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 088