TRÄSKULPTUR, herde med får, undertill brännstämplad "Hand made in Bethlehem" och "Amir", 1900-talets andra hälft.

394512. TRÄSKULPTUR, herde med får, undertill brännstämplad "Hand made in Bethlehem" och "Amir", 1900-talets andra hälft.

Höjd med sockel 27 cm.

Smärre ålders- och hanteringsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med sockel 27 cm.

Antal besök: 1 308