OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 st, Mytologiska motiv, kopior efter Angelica Kauffman, 1800-tal.

394501. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 st, Mytologiska motiv, kopior efter Angelica Kauffman, 1800-tal.

"Eufrosyne avväpnar Amor" samt "Amor binder Agalia till Laurel", ca 32 x 42 resp. 34 x 42 cm.

Slitage, färgbortfall, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 046