SÄNGBORD, 1-par, teak, 1960/70-tal.

394500. SÄNGBORD, 1-par, teak, 1960/70-tal.

Med tidningshylla. Längd 42 cm, djup 32 cm, höjd 51 cm.

Mindre repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor, bruksslitage.

Antal besök: 2 678