ROLF INGVAR KARLSSON. Kust Kråkelund, olja på duk, signerad.

394466. ROLF INGVAR KARLSSON. Kust Kråkelund, olja på duk, signerad.

49 x 54 cm.

Ytsmuts, krackeleringar. Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 54 cm.

Antal besök: 3 033