KAFFESERVIS i porslin, 12 delar, KPM 1832-1911.

394461. KAFFESERVIS i porslin, 12 delar, KPM 1832-1911.

Rik dekor av blommor och förgyllda bladrankor.
4 kaffekoppar med underfat
sockerskål med lock
Kaffekanna med lock
ett extra sockerskålslock medföljer
ett extra underfat medföljer.

Bruksskick, kannans lockknopp har en gång blivit ersatt av metallknopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 kaffekoppar med underfat
sockerskål med lock
Kaffekanna med lock
ett extra underfat medföljer.

Antal besök: 888