LJUSKRONA, mässing, V Fong Grenna, 1900-tal.

394460. LJUSKRONA, mässing, V Fong Grenna, 1900-tal.

Med lösa ljuarmar samt dekorer.
Diameter ca 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 751