LAGE CARLSSON. Solnedgång, olja på pannå, signerad.

394447. LAGE CARLSSON. Solnedgång, olja på pannå, signerad.

7,5 x 10 cm.

Mindre slitage.

Lage Carlsson (1907–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

7,5 x 10 cm.

Mindre slitage.

Lage Carlsson (1907–1983)

Antal besök: 818